BEST POINT - open space for gentlemen

MICHAL NOVÁK - DÝMKY - E-SHOP

 E-shop akceptuje:

   


     


" Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. "  


Dovolte v krátkosti představit autora:
 

Autorská díla Michala Nováka jsou naprosto výjimečná zcela ojedinělým originálním designem, kterým se odlišuje od tvorby všech ostatních pipemakerů a pro který jsou jeho dýmky vysoce hodnoceny i ceněny již v mnoha zemích Evropy.
Díky profesionální řemeslné preciznosti, a unikátní technologii se kterou vytváří své jedinečné dýmky má tento autor vynikající pověst mezi sběrateli, uživateli i ostatními tvůrci.
V současné době se exkluzivně představuje i na trzích v USA a Číně
.

Od září 2015 najdete dýmky výjimečných řad  
GOLD-line 
RARE Wood 

na kmenovém webu Michala Nováka - Novakpipes.cz

Ostatní dýmky ze série SILVER-line a BASIC zůstávají zde,
včetně dýmek Estate.Na BestpointPrague.cz  Michal Novák nabízí své výrobky v těchto liniích: 

Silver line dýmky ve střední cenové relaci, které mohou mít drobné kazy dřeva. V této řadě lze výjimečně zakoupit i autorské designové dýmky původně určené pro řadu Gold line, kam však nebyly zařazeny pro drobnou nedokonalost při výrobě (např.šikměji navrtaný kouřový kanálek). Tyto případné vady nejsou na pohled patrné a nemají žádný vliv na funkčnost  dýmky. I všechny tyto dýmky jsou signovány.

Basic line - základní řada dýmek v cenově méně náročných hladinách (již od cca 900,- Kč).  Dýmky jsou vyrobeny z klasického dýmkového dřeva - briaru - které je v kvalitě "cross grain" - s nepravidelnou kresbou dřeva a může mít ojedinělé přiznané (nemaskované) kazy. Tato řada dýmek je rovněž vyráběna celá ručně, ale jednotlivé dýmky nejsou číslovány. Dýmky mají náustky z ebonitu.


Zvláštní kategorií dýmek je řada ESTATE. Jedná se o použité značkové dýmky po rekonstrukci, zrestaurované a desinfikované. Vzhledem k tomu, že dýmky jsou použité, tzn. již zakouřené, jsou vhodné i pro začínající kuřáky dýmek a pro ty, kteří nechtějí své dýmky sami zakuřovat.

 E-shop akceptuje:

                    


 

TOPlist

created by © Sara 2012